Німеччина мінімально обіграла Саудівську Аравію перед ЧС-2018

Чемпіони світу нарешті обірвали серію без перемог.

Збірна Німеччини обіграла Саудівську Аравію 2:1 в товариському матчі в рамках підготовки до чемпіонату світу. Про це повідомляє Sport Arena.

М'яч Тімо Вернера на 8-й хвилині і автогол Омара Хавсаві перед самою перервою забезпечили перевагу німцям в першому таймі. Однак у другому команда Йоахіма Льова не тільки не змогла розвинути успіх, але і пропустила в самій кінцівці від Тайсіра аль-Джассіма. 2:1 – перемога Німеччини.

Зауважимо, що чинний чемпіон світу – німецька збірна вперше виграла в цьому році, вона перервала безвиграшну серію, яка нараховувала 5 матчів.

Це був останній товариський матч для обох збірних перед стартом чемпіонату світу-2018 в Росії. Німеччина зіграє в групі F з Мексикою, Швецією і Південною Кореєю, суперниками Саудівської Аравії по групі A стануть Росія, Уругвай і Єгипет.