«Айнтрахт» сенсаційно обіграв «Баварію» у фіналі Кубка Німеччини

Це п’ятий трофей в історії клубу з Франкфурта-на-Майні.

«Айнтрахт» з Франкфурта-на-Майні – володар футбольного Кубка Німеччини. У фіналі «Айнтрахт» несподівано обіграв «Баварію» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

У фінальному матчі в Берліні «Айнтрахт» забив першим. На 11-й хвилині відзначився Ребич. Після перерви Левандовський зрівняв рахунок. На 82-й хвилині Ребич завершив контратаку і знову вивів «Айнтрахт» вперед.

У компенсований час арбітр матчу Цвайєр після перегляду відеоповтору відмінив пенальті у ворота «Айнтрахту» і майже одразу команда з Франкфурта забила третій м’яч. Гачинович забивав у порожні ворота, бо воротар «Баварії» Ульрайх не встиг повернутися після атаки мюнхенців. 3:1 – перемога «Айнтрахта».

«Айнтрахт» вп’яте у своїй історії виборов Кубок Німеччини.