Ла Ліга: «Барселона» - чемпіон Іспанії

Три м’ячі Мессі допомогли каталонцям обіграли «Депортиво».

В матчі 34-го туру чемпіонату іспанської Ла Ліги «Барселона» обіграла на виїзді «Депортиво» 4:2 і стала чемпіоном країни. Про це повідомляє Укрінформ.

В Ла-Коруньї «Барселона» одразу почала диктувати свої умови і забила два м’ячі ще до перерви. Відзначились Коутіньйо і Мессі. Втім, «Депортиво», який бореться за збереження прописки в Ла Лізі, не збирався програвати. Спочатку Перес, а потім Чолак два м’ячі відіграли. На 82-й хвилині Мессі знову вивів «Барсу» вперед. А через три хвилин він же встановив остаточний рахунок – 4:2.

Таким чином, «Барселона» випередила «Атлетико» на 11 очок і стала недосяжною в чемпіонській гонці. Каталонці відібрали титул у мадридського «Реала», який став чемпіоном в минулому сезоні. Це 25-й чемпіонський титул в історії «Барселони».

Нагадаємо, в цьому сезоні «Барселона» вже виграла один трофей – Кубок Іспанії (Короля). У фіналі каталонці розгромили «Севілью» 5:0.