Українка Каланіна виграла

Українка Каланіна виграла "бронзу" на чемпіонаті Європи із дзюдо

Це друга медаль збірної України в Тель-Авіві.

23-річна дзюдоїстка Єлизавета Каланіна завоювала в Тель-Авіві другу медаль чемпіонату Європи для збірної України. Про це повідомляє XSport.

У ваговій категорії понад 78 кг українка достроково виграла дві сутички попереднього раунду, але в півфіналі поступилася дворазовому призеру чемпіонатів Європи боснійці Ларисі Черич.

У бронзовій сутичці Каланіна зустрілася з іншого українкою Галиною Тарасовою і виграла за рахунок балу «ваза-арі» на першій хвилині поєдинку.

Для Каланіної ця медаль стала першою в кар'єрі на дорослому чемпіонаті Європи. До цього вона вигравала "бронзу" в віці U-23, U-20 і U-17.

Відзначимо, що в Тель-Авіві вже відбулися всі сутички одиночників. Залишилося дізнатися результати тільки в командних турнірах.

Нагадаємо, перед збірною України ставилося завдання завоювати чотири медалі чемпіонату Європи.