Дзюдо: Марина Черняк виграла «бронзу» чемпіонату Європи

Є перша медаль збірної України в Тель-Авіві.

Українська дзюдоїстка Марина Черняк виборола бронзову медаль чемпіонату Європи в Тель-Авіві. Про це повідомляє XSport.

Бронзовий призер чемпіонату Європи-2014 здобула свою другу нагороду континентальної першості в кар'єрі. У другому раунді у вазі до 48 кг Черняк зустрілася з 23-річною сербкою Мілікою Ніколич і поступилася їй по закінченню всього часу сутички з балом «ваза-арі».

У втішній сітці Черняк здобула перемогу «іппон», а потім виграла сутичку за бронзову медаль у француженки Мелані Клеман.

Відзначимо, що в ваговій категорії Черняк також виступає Дарина Білодід, але через пошкодження щелепи чемпіонка Європи-2017 не змогла приїхати на змагання до Ізраїлю.

Нагадаємо, перед збірною України стоїть завдання виграти чотири медалі континентальної першості.