Бубка та президент НОК Китаю обговорили питання співробітництва на шляху до Пекіна-2022

Бубка та президент НОК Китаю обговорили питання співробітництва на шляху до Пекіна-2022

Укрінформ
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка з робочим візитом відвідав Китай, де провів зустріч з головою НОК КНР Гоу Чжунвеном, який також очолює Головне державне управління у справах спорту.

На зустрічі йшла мова про підготовку Пекіна до проведення зимових Олімпійських ігор, які столиця Китаю приймати у 2022 року, повідомили Укрінформу у прес-службі НОК України.

"Очільники олімпійських комітетів України та Китаю обговорили питання поглиблення співробітництва між двома країнами у сфері спорту, надання сприяння китайської сторони у підготовці українських спортсменів до Ігор-2022, зокрема, проведення навчально-тренувальних зборів та участі у тестових змаганнях на території КНР", - розповіли у прес-службі.

Читайте також: Бубку обрали віце-президентом Асоціації Всесвітніх ігор майстрів

Зазначимо, що в ці дні у Китаї триває четвертий візит Координаційної комісії Міжнародного олімпійського комітету. Робота на етапі планування та визначення стратегій підготовки до Олімпійських ігор успішно завершена. Експерти МОК спільно з Оргкомітетом-2022 обговорюють пропозиції та рекомендації щодо прискорення будівництва спортивних об'єктів, підготовки персоналу та вчасного виконання всіх завдань, що стоять перед господарями зимових Ігор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-