Футбол: Сергійчук приніс перемогу

Футбол: Сергійчук приніс перемогу "Ворсклі" у грі з "Маріуполем" в чемпіонаті УПЛ

Полтавська "Ворскла" переграла "Маріуполь" (1:0) у матчі 26-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги.

Переможного удару на полі полтавського стадіону імені Олексія Бутовського на 57-й хвилині завдав Михайло Сергійчук, який буквально за кілька секунд до того вийшов на заміну, повідомляє Укрінформ.

Київське "Динамо" з рахунком 4:0 обіграло луганську "Зорю". М'ячі на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського забили Микита Бурда (13-та хвилина), Беньямін Вербич (51), Артем Беседін (54) та Віктор Циганков (88).

На 68-й хвилині французький форвард "Зорі" Давид Фаупала не зміг забити пенальті у ворота голкіпера "Динамо" Дениса Бойка.

Лідер нинішньої першості - "Шахтар" здолав на "Арені Львів"рівненський "Верес" - 2:0. Голи: Тайсон (24), Давид Хочолава (78).

Одеський "Чорноморець" переміг вдома донецький "Олімпік" - 3:1. Двома голами у "моряків" відзначився Олександр Гладкий (33-та і 43-тя хвилини), ще один результативний удар на рахунку Івана Матяжа (82). У донеччан автором голу став Іван Сондей (42).

"Олександрія" на домашньому стадіоні "Ніка" здолала кам'янську "Сталь" - 2:0. М'ячі у ворота відправили Олексій Довгий (29) та Василий Грицук (36, з пенальті).

Завершиться 26-й тур у понеділок, 9 квітня. "Карпати" на стадіоні "Україна" у Львові зустрінуться з кропивницькою "Зіркою" (початок о 14.00, транслює телеканал "Уніан").

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 63 очки (після 26-ти ігор), "Динамо" - 57 (26), "Ворскла" - 41 (26), "Зоря" - 37 (26), "Верес" - 33 (26), "Маріуполь" - 33 (26);

друга шістка - "Олімпік" - 32 (26), "Олександрія" - 29 (26), "Зірка" - 23 (25), "Карпати" - 23 (25), "Сталь" - 22 (26), "Чорноморець" - 22 (26).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.

На фото: Михайло Сергійчук.