Шевченко задоволений грою збірної України з Японією

Збірна України з футболу провела переможний матч з Японією, але пропустила один гол у простій ситуації.

Про це заявив головний тренер національної збірної України з футболу Андрій Шевченко після товариського матчу зі збірною Японії у вівторок у бельгійському Льєжі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я задоволений змістом гри. Наша друга гра вже набагато краща у контролі і м'яча, і гри. Окрім, звичайно, голу, який ми пропустили у найпростішій ситуації», - заявив тренер.

Водночас Шевченко критично оцінив проведені національною збірною фінальні 5-7 хвилин матчу.

«Втратили контроль гри. Незрозуміло, які рішення пішли. Ускладнили собі завдання. Дали можливість команді Японії повірити, що вони можуть повернутися у гру», - додав Шевченко.

Він також зазначив, що українці загалом добре контролювали м'яч та могли забити більше.

Як повідомляв Укрінформ, 27 березня у бельгійському Льєжі національна збірна України з футболу здобула перемогу у товариському матчі зі збірною Японією з рахунком 1:2.

У складі українців голи забили на 21-й хвилині Ярослав Ракицький та Олександр Караваєв (69-а хвилина), а також Томоакі Макіно (41-а хвилина) - у японців.