"Баварія" обіграла "Бешикташ" і вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти мюнхенської "Баварії" із загальним рахунком 8:1 за сумою двох матчів упевнено переграли стамбульський "Бешикташ" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Після домашнього розгрому 5:0 чемпіони Німеччини здобули перемогу й у повторному поєдинку в Туреччині - 3:1, повідомляє Укрінформ.

М'ячі забили Вагнер Лав (59-та хвилина) - у "Бешикташа"; Тьяго Алькантара (18), Ніклас Зюле (46 - автогол), Сандро Вагнер (84) - у "Баварії".

Останню путівку до 1/4 фіналу турніру розіграють "Барселона" і лондонський "Челсі" (перша гра - 1:1).

Раніше стадію 1/8 фіналу подолали "Ліверпуль", мадридський "Реал", туринський "Ювентус", "Манчестер Сіті", римська "Рома" та "Севілья".

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 16 березня у Ньйоні (Швейцарія).