Перед «Шахтарем» «Рома» розгромила «Торіно» 3:0

Головний тренер «Роми» назвав «Шахтар» швидше бразильською командою, ніж українською.

«Рома» обіграла «Торіно» 3:0 в домашньому матчі чемпіонату Італії (Серії А). Про це повідомляє Укрінформ.

Перший тайм римляни провели погано, ні разу не пробивши в площину воріт, тоді як «Торіно» 8 разів пробив і тричі потрапив у ворота. Після перерви ж «Рома» довела свою перевагу, посиливши гру в атаці і забивши три голи. Відзначилися Манолас, Де Россі і Пеллегріні.

Завдяки перемозі «Рома» залишиться на третьому місці з 56 очками після 28 турів. У «Лаціо «на чотири очки менше.

Головний тренер «Роми» Еусебіо Ді Франческо прокоментував розгром «Торіно» (3:0) і поділився думкою про майбутню матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «Шахтарем» (перший матч - 1:2). Про це повідомляє Football Italia.

«Перший тайм ми провели не найкращим чином. Після перерви я перевів Наїнгголана ближче до атаки, змінив схему на 4-2-3-1, і ми стали знаходити більше вільних зон.

Найголовніше для нас - зберігати в грі баланс, чого не було сьогодні в першому таймі. Він знадобиться нам у матчі з «Шахтарем», який швидше  бразильська, ніж українська команда. Можу запевнити, що ми здатні завдати їм проблем», - сказав Ді Франческо.

Нагадаємо, матч «Рома» - «Шахтар» зіграють 13 березня. Початок о 21:45.