Легка атлетика: Україна 4-а в жіночій естафеті на зимовому чемпіонаті світу

Чемпіонками стали американки.

В британському Бірмінгемі завершується чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. Жіноча збірна України в естафеті 4х400 м фінішувала 4-ю. Про це повідомляє Укрінформ.

В жіночий естафеті 4х400 м наша збірна (Тетяна Мельник, Катерина Климюк, Анна Ярощук-Рижикова, Анастасія Бризгіна) фінішувала 4-ю у фіналі, показавши свій кращий час в сезоні – 3:31.32. Відзначимо, що в самому забігу українки були п’ятими, але через дискваліфікацію Ямайки піднялись на одну сходинку.

А чемпіонками світу в естафеті стали головні фаворити – збірна США. Американки фінішувала з кращим результатом сезону в світі (3:23.85). «Срібло» у команди Польщі. «Бронза» у британок.

У стрибках у довжину українка Марина Бех посіла 10-е місце. Її краща спроба – 6.37 м. А чемпіонкою світу в цій дисципліні стала Івана Шпанович з Сербії (6.96).