Легка атлетика: Плотіцина не пробилася у фінал на зимовому чемпіонаті світу

Українка фінішувала лише 5-ю у півфіналі.

В британському Бірмінгемі триває чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. Сьогодні у півфіналі бігу на 60 м з бар’єрами українка Ганна Плотіцина фінішувала 5-ю.  Про це повідомляє Укрінформ.

Українка Ганна Плотіцина не уміла пробитися у фінал в бігу на 60 м з бар’єрами. У півфіналі вона фінішувала 5-ю. Плотіцина пробігла за 8.09 – це загальний 14-й результат.

Нагадаємо, в жіночій естафеті 4х400 м наша збірна (Тетяна Мельник, Катерина Климюк, Анна Ярощук-Рижикова, Анастасія Бризгіна) фінішувала другою у попередньому забігу, показавши свій кращий час в сезоні – 3:32.06. Це третій результат кваліфікації після фаворитів – США і Ямайки, тож наші дівчата мають шанси на медалі. Фінал жіночої естафети 4 березня о 18:30.