Легка атлетика: Українська бар’єристка Плотіцина пробилась у півфінал на зимовому чемпіонаті світу

Аліна Шух посіла 7-е місце у п’ятиборстві.

В британському Бірмінгемі триває чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. Українка Ганна Плотіцина пробилась у півфінал бігу на 60 м з бар’єрами. Про це повідомляє Укрінформ.

Українка Ганна Плотіцина впевнено пробилась у півфінал. В попередньому забігу на 60 м з бар’єрами вона фінішувала другою. Плотіцина пробігла за  8.11 – це загальний 13-й результат. Півфінал – 3 березня.

Також у вечірній сесії другого дня тривали змагання багатоборців. Жінки змагалися в п’яти видах і 19-річна українка Аліна Шух посіла підсумкове 7-е місце, набравши 4466 очок. А чемпіонкою стала британка Катаріна Джонсон-Томпсон з сумою 4750.

У півфіналі на дистанції 400 м наша Анна Ярощук-Рижикова фінішувала четвертою і до медального забігу не пробилася. При цьому українка знову оновила особистий рекорд – 52.74. Її час у підсумку був восьмим, а у фінал пройшла перша шістка.