Легка атлетика: Український багатоборець Касьянов йде четвертим на зимовому чемпіонаті світу - 02.03.2018 14:44 — Новини Укрінформ

826
Анна Ярощук-Рижикова пробилась у півфінал бігу на 400 м.

В британському Бірмінгемі триває чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. Український багатоборець Олексій Касьянов посідає 4-е місце після трьох видів програми. Про це повідомляє Укрінформ.

В ранковій сесії другого дня розпочали свої змагання багатоборці. Україну в цьому виді представляють Олексій Касьянов та Аліна Шух. Після трьох видів програми (біг на 60 м, стрибок у довжину, ядро) Касьянов набрав четверту суму – 2556. Попереду ще чотири види.

На спринтерській дистанції 60 м Христина Стуй фінішувала 5-ю у попередньому забігу (7.34). Вона показала загальний 27-й результат і не зуміла пробитися у півфінал.

Українець Віталій Бутрим в попередньому забігу на 400 м фінішував 4-м з часом 47.45. До півфіналу він також не пройшов, посівши 19-е місце з 18-и прохідних.

У жінок на дистанції 400 м наша Анна Ярощук-Рижикова встановила особистий рекорд – 52.96, показавши третій час в забігу. Цей результат допоміг їй кваліфікуватися у півфінал.