Президент Федерації біатлону: Збірна України повинна їхати на етап в Тюмень

Президент Федерації біатлону: Збірна України повинна їхати на етап в Тюмень

1698
Укрінформ
Президент федерації біатлону каже, що остаточне рішення повинні приймати на політичному рівні.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про заключні етапи Кубка світу та участь на етапі в російській Тюмені. Про це повідомляє Biathlon.com.ua.

«Що стосується трьох березневих етапів Кубка світу, то, за винятком Підгрушної, всі спортсмени поїдуть, будуть боротися за збереження квоти, набирати кубкові очки.

Стосовно етапу в Тюмені, то я вже читав інформацію в російській пресі про те, що ми поїдемо. Моя ж позиція з даного питання наступна. Тут є суто спортивна і політична складова. Є наказ міністра спорту про те, що на офіційні змагання, що проводяться в Росії, але під егідою міжнародних федерацій, таких як чемпіонати світу та Європи, етапи Кубка світу ми можемо їхати. Але приймати запрошення на участь в комерційних змаганнях, не можемо.

Читайте також: Юлія Джима: Мені точно хочеться реабілітуватися на заключних етапах Кубка світу

Я, як людина, яка відповідає за спорт, вважаю, що ми повинні їхати - заробляти якомога вищі місця в загальному заліку, відстоювати національну квоту. Якщо ми не поїдемо, втратимо квоту - її забере та ж Росія. Але якщо на політичному рівні вважатимуть, що ми не повинні брати участь в цих змаганнях - нехай міністерство приймає рішення, і ми його зобов'язані виконувати», - прокоментував Бринзак.

Нагадаємо, збірні Чехії та США оголосили про бойкот змагань в Тюмені. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-