Чехія, ОАР, Канада і Німеччина вийшли у півфінал хокейного турніру

Олімпіада-2018
Несподівано вилетів один з фаворитів турніру – Швеція.

В Пхьончхані зіграли чвертьфінальні матчі чоловічого хокейного турніру. До наступного раунду вийшли збірні Чехії, ОАР, Канади і Німеччини. Про це повідомляє Укрінформ.

Сенсацією завершився матч Швеція – Німеччина. Один з головних претендентів на «золото» несподівано програв команді, яка з великими труднощами пройшла у чвертьфінал. Основний час завершився внічию 3:3, причому шведи поступались 1:3. У німців відзначились Ергофф, Ньобельс і Кахун, а у шведів – Ландер, Герслі і Вікстранд. В овер-таймі Раймер приніс Німеччині сенсаційну перемогу 4:3.

У поєдинку Канада – Фінляндія усе вирішила шайба канадця Норо в третьому періоді. 1:0 – збірна «Кленового листя» у півфіналі.

Нагадаємо, раніше у чвертьфіналі збірна Чехії лише в серії булітів обіграла США 3:2, а команда Олімпійських атлетів з Росії розгромила Норвегію 6:1.

Півфінальні матчі відбудуться 23 лютого. Спочатку зіграють поєдинок Чехія – ОАР (початок о 09:40), а потім Канада – Німеччина (14:10).