Хокеїсти Чехії залишили збірну США без півфіналу в Пхьончхані

Олімпіада-2018
Збірна Чехії обіграла США у чвертьфіналі олімпійського хокейного турніру в Пхьончхані (Республіка Корея).

Хокейний поєдинок Чехія – США розпочався сьогодні о 5.10 за київським часом і закінчився з рахунком 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0). Про це повідомляє XSPORT.

Рахунок у матчі відкрив американець Райан Донато вже на 7 хвилині, але чехам вдалося відігратися завдяки результативним діям Яна Коларжа. У другому періоді команди обмінялися шайбами, а в третьому нікому закинути не вдалося. "Сухим" виявився і овертайм, тому доля матчу вирішилася в серії буллітів. Вирішальну шайбу записав на свій рахунок чех Петр Коукал.

У півфіналі хокейного турніру на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані Чехія зустрінеться з переможцем поєдинку ОАР - Норвегія.

Також сьогодні, 21 лютого, відбудуться чвертьфінальні поєдинки ОАР – Норвегія (09.40), Канада – Фінляндія (14.10), Швеція – Німеччина (14.10).