Хокеїсти з ОАР перемогли норвежців у чвертьфіналі Ігр у Пхьончхані

Олімпіада-2018
Хокейна збірна "Олімпійських атлетів з Росії" обіграла збірну Норвегії у чвертьфіналі Олімпіади-2018 у Пхьончхані.

Чвертьфінальний поєдинок ОАР – Норвегія олімпійського хокейного турніру закінчився з рахунком 6:1 (3:0, 2:1, 1:0). Про це повідомляє XSPORT

Уже в першому періоді збірна ОАР закинула три шайби завдяки результативним діям Михайла Григоренка, Микити Гусєва і В'ячеслава Войнова. Норвежцям вдалося вразити ворота суперника лише один раз - у другому періоді Александер Бонсаксен зумів обійти захист Василя Кошечкіна. Після цього хокеїсти з ОАР двічі реалізували більшість і зовсім стали недосяжні для норвезької команди. У фінальному періоді Іван Телегін закинув ще одну шайбу і збільшив перевагу росіян до п'яти очок.

У півфіналі ОАР зіграє проти Чехії, яка сьогодні вибила з боротьби збірну США з рахунком 3:2.