Прима про гонку в Пхьончхані: Сила вітру змінювалася на кожній ділянці траси

Олімпіада-2018
Український біатлоніст Артем Прима прокоментував свій виступ у гонці переслідування на зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхьончхані.

"Після вчорашнього незрозумілого останнього кола в спринті, коли в мене виникли проблеми з диханням, переживав, щоб це не повторилося сьогодні. В принципі, протягом всієї гонки почував себе добре й на останньому колі намагався додати, наскільки вистачало сил.

Однак, на жаль, погода не радує. Сила вітру змінювалася фактично на кожній ділянці траси, тому комусь пощастило більше, комусь - менше", - цитує Приму прес-служба НОК України.

Нагадаємо, сьогодні на XXIII зимовій Олімпіаді у Пхьончхані (Республіка Корея) комплект медалей у гонці переслідування на 12,5 км розіграли біатлоністи. Першим на фініші був знаменитий 29-річний француз Мартен Фуркад. Кращим в українській команді був Дмитро Підручний, який прийшов 34-м (4 промахи). Артем Прима показав 38-й результат (6), Сергій Семенов - 49-й (5).

Біатлонна програма Олімпіади-2018 продовжиться 14 лютого жіночою індивідуальною гонкою на 15 км.