Біатлонну гонку переслідування виграв француз Фуркад, Підручний - 34-й

Олімпіада-2018
На XXIII зимовій Олімпіаді у Пхьончхані (Республіка Корея) комплект медалей у гонці переслідування на 12,5 км розіграли біатлоністи.

Першим на фініші був знаменитий 29-річний француз Мартен Фуркад, який став вже триразовим олімпійським чемпіоном, повідомляє Укрінформ.

Фуркад, припустившись 1 промаху на 4-х вогневих рубежах, на 12 секунд випередив шведа Себастьяна Самуельссон (1 промах) і на 15,1 секунди - володаря "бронзи" Бенедикта Долля з Німеччини (1).

Кращим в українській команді був Дмитро Підручний, який відстав від лідера на 4 хвилини 01,5 секунди і прийшов 34-м (4 промахи). Артем Прима показав 38-й результат (6), Сергій Семенов - 49-й (5).

Біатлонна програма Пхьончхана-2018 продовжиться 14 лютого жіночою індивідуальною гонкою на 15 км.