Біатлон: естафету в Рупольдінгу виграли німкені, українки - 11-ті

Жіноча збірна України з біатлону фінішувала лише 11-ю в естафеті 4х6 км п'ятого етапу Кубка світу у німецькому Рупольдінгу.

За нашу команду виступали Валя Семеренко, Юлія Джима, Віта Семеренко та Анастасія Меркушина, які використали 12 додаткових патронів і на 2 хвилини 13,7 секунди поступилися лідерам, повідомляє Укрінформ.

Перемогла ж команда Німеччини. Її результат - 1 година 8 хвилин 47 секунд (9 додаткових патронів). "Срібло" дісталося біатлоністкам  Італії (2,9 секунди відставання, 3), "бронза" - шведкам (17,2, 5).

Загалом на старт вийшли 23 естафетні команди.

Програму п'ятого етапу Кубка світу з біатлону завершать 14 січня чоловіча та жіноча гонки з масовим стартом.