Кубок світу з біатлону: Джима посіла друге місце в загальному заліку індивідуальних гонок

Малий Кришталевий глобус в цій дисципліні завоювала білоруска Скардіно.

Білоруська біатлоністка Надія Скардіно стала переможницею в заліку індивідуальних гонок в рамках Кубка світу сезону-2017/18. Сьогодні в німецькому Рупольдингу відбулась остання індивідуальна гонка, яка входила у залік Кубка світу-2017/18. Про це повідомляє Tribuna.com.

Скардіно, набравши 96 балів, завоювала Малий Кришталевий глобус. Друге місце в загальному заліку посіла українка Юлія Джима, яка набрала 91 бал. На третьому місці – фінка Кайса Мякяряйнен (84), на четвертому – ще одна українська біатлоністка Валентина Семеренко (83).

Нагадаємо, у сьогоднішній індивідуальній гонці в Рупольдингу Джима зупинилася за крок від медалі - з чистою стрільбою вона зайняла 4-е місце. 5 місце посіла Валя Семеренко, яка також не припустилася промахів.