Біатлон: італійка Вірер виграла індивідуальну гонку в Рупольдінгу; українки - у топ-5

Представниця збірної Італії Доротея Вірер з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах виграла у четвер, 11 січня, 15-кілометрову індивідуальну гонку на 15 км на V етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у Рупольдінгу (Німеччина).

Слідом за Вірер у підсумковому протоколі розташувалися Кайса Макарайнен з Фінляндії (відставання 12,7 секунди; 1 хвилина штрафу) та Розанна Кроуфорд з Канади, яка з ідеальною стрільбою відстала від переможниці на 21,2 секунди, повідомляє Укрінформ.

Четвертою фінішувала українка Юлія Джима (відставання - 45,9 секунди; 0 промахів), п'ятою - її співвітчизниця Валя Семеренко (52,6 секунди; 0).

Анастасія Меркушина посіла 19-те місце, Ірина Варвинець фінішувала 22-ю, Юлія Журавок - 62-ю. Олена Підгрушна - не фінішувала.

Загалом на старт вийшла 101 біатлоністка.

12 січня в Рупольдінгу пройде чоловіча естафета 4х7,5 км, 13 січня відбудеться жіноча естафета 4х6 км. 14 січня програму п'ятого етапу Кубка світу з біатлону завершать чоловіча та жіноча гонки з масовим стартом.

На фото: італійська біатлоністка Доротея Вірер.