Рупольдінг: Фуркад виграв індивідуальну гонку; Прима - 26-й

Упевненою перемогою французького біатлоніста Мартена Фуркада завершилася в середу індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами в Рупольдінгу (Німеччина), яка дала старт п'ятому етапу Кубка світу.

Фуркад зміцнив своє лідерство в загальному заліку Кубка світу, випередивши з одним промахом у підсумковому протоколі "індивідуалки" срібного призера гонки чеха Онджея Моравеця на 1 хвилину 01 секунду (0 промахів) і володаря "бронзи" норвежця Йоганнеса Тінгнеса Бьо на 1 хвилину 06,3 секунди (1), повідомляє Укрінформ.

Кращим з українських біатлоністів став Артем Прима, який фінішував з 26-м результатом (2 промахи). Дмитро Підручний посів 41-ше місце (3 промахи), Артем Тищенко - 49-те (1), Володимир Семаков - 58-ме (2), Руслан Ткаленко - 80-те (3) зі 107-ми учасників.

У четвер, 11 січня, в Рупольдінгу пройде жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

На фото: французький біатлоніст Мартен Фуркад.