Мессі увійшов до топ-10 кращих бомбардирів в історії Кубка Іспанії

Форвард каталонського футбольного клубу "Барселона" Ліонель Мессі оформив дубль у матчі з "Сельтою" і увійшов до топ-10 кращих бомбардирів Кубка Іспанії в історії.

30-річний аргентинський футболіст забив у ворота "Сельти" (4:0, перший тайм) два м’ячі за дві хвилини, які стали 45-м і 46-м в Кубку Іспанії. Цей результат виявився десятим  в історії. Про це повідомляє tribuna.com

Рекорд належить іспанському форварду Тельмо Сарре, який виступав у 40-50-і роки і забив 81 м'яч.

Нагадаємо, що Мессі також увійшов до складу символічної збірної 2017 року за версією читачів сайту УЄФА. Ліонель Мессі удев’яте потрапив до команди року, частіше обирали тільки Роналду. За кількістю голосів він поступився тільки Рамосу і Марсело.