АПЛ: «Манчестер Юнайтед» врятувався від поразки в матчі з «Бернлі»

Джессі Лінгард забив у компенсований час.

В 20-у турі чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» на останніх хвилинах врятувався від поразки в матчі з «Бернлі». Нічия – 2:2. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший тайм в Манчестері на «Олд Траффорд» завершився сенсаційно. Гості були попереду 2:0 після голів Барнса і Дефура. У другій половині гри спрацювала заміна Жозе Моурінью, який замість Ібрагімовича випустив Лінгарда. Той забив два м’ячі (другий на 90+1 хвилині) і приніс «МЮ» нічию 2:2.

Зауважимо, що «МЮ» не може перемогти вже у третьому матчі поспіль. Відставання «МЮ» від «Манчестер Сіті» може збільшитись до 15 очок, якщо команда Хосепа Гвардіоли завтра обіграє «Ньюкасл».

З інших зіграних матчів 20-го туру АПЛ відзначимо перемогу «Челсі» над «Брайтоном» 2:0 та розгром 5:2, який вчинив «Тоттенхем» у поєдинку з «Саутгемптоном».