АПЛ: «Манчестер Юнайтед» втратив перемогу в матчі з «Лестером»

«МЮ» вже відстає від «Ман Сіті» на 13 очок.

В заключному матчі 19-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» на останніх хвилинах втратив перемогу у поєдинку з «Лестером» 2:2. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі суперники обмінялись голами. «Лестер» вперед вивів Варді, а Мата рахунок зрівняв. Після перерви Мата забив вдруге і «Манчестер Юнайтед» був попереду до 4-ї компенсованої хвилини. Саме тоді Магуайр врятував господарів від поразки – нічия 2:2. Відзначимо, що «Лестер» з 73-ї хвилини грав вдесятьох після вилучення Амартея.

«Ман Сіті» й надалі впевнено лідирує в АПЛ. Його перевага над «Манчестер Юнайтед» зросла до 13 очок.

З матчів 19-го туру відзначимо результативну нічию 3:3 в матчі «Арсенал» - «Ліверпуль», нічию 0:0 в поєдинку «Евертон» - «Челсі» та 17-у поспіль перемогу в сезоні «Ман Сіті», який обіграв «Борнмут» 4:0.