АПЛ: Неймовірна нічия «Арсенала» і «Ліверпуля»

«Каноніри» програвали 0:2, але забили три м’ячі протягом п’яти хвилин.

В стартовому матчі 19-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Арсенал» і «Ліверпуль» продемонстрували фантастичне видовище, зігравши внічию 3:3. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі «Ліверпуль» втілив свою перевагу у гол Коутіньйо. Після перерви Салах збільшив перевагу «Червоних» до 2:0. Але потім «Арсенал» протягом п’яти хвилин забив тричі. Відзначились Санчес, Джака і Озіл. Втім, «Каноніри» не втримали переможний рахунок – Фірміно забив третій м’яч «Ліверпуля». У підсумку, результативна нічия 3:3.

Після цієї нічиї суперники залишились на своїх позиція. «Ліверпуль» набрав 35 очок і він четвертий. «Арсенал» - п’ятий, у нього на одне очко менше.

Решта матчів 19-го туру АПЛ відбудуться в суботу 23 грудня. Лідер – «Манчестер Сіті» вдома приймає «Борнмут». «Манчестер Юнайтед» зіграє на виїзді з «Лестером». «Челсі» їде в гості до «Евертона». А «Тоттенхем» зустрінеться з головною сенсацією сезону – «Бернлі».