АПЛ: «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпуль» перемагають

«МЮ» зберіг відставання у 11 очок від «Ман Сіті».

Триває 18-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). В недільних матчах важливі перемоги здобули фаворити сезону – «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпуль». Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Юнайтед» на виїзді обіграв «Вест Бромвіч» 2:1. Ще у першому таймі команда Жозе Моурінью двічі забила. Відзначились Лукаку і Лінгард. На 77-й хвилині Беррі один м’яч відіграв і забезпечив «МЮ» нервове закінчення матчу. Втім, «МЮ» втримав переможний рахунок.

А от «Ліверпуль» не мав проблем на полі «Борнмута». Голи Коутіньйо, Ловрена, Салаха і Фірміно забезпечили «Червоним» комфортну перемогу 4:0.

«МЮ» залишився на другому місці і зберіг відставання у 11 очок від лідера АПЛ – «Манчестер Сіті». «Ліверпуль» набрав 34 очки і піднявся на 4 місце, випередивши «Арсенал» і «Бернлі».