МОК довічно дискваліфікував ще 11 російських учасників Олімпіади в Сочі

МОК довічно дискваліфікував ще 11 російських учасників Олімпіади в Сочі

Укрінформ
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) застосував санкції за порушення антидопінгових правил проти ще 11 російських спортсменів, що брали участь в Олімпіаді 2014 року.

Про це повідомляється на сайті комітету.

"11 спортсменів позбавлені права бути акредитованими в будь-якій якості для всіх команд літніх Олімпійських ігор і зимових Олімпійських ігор", - йдеться у повідомленні.

Дане рішення ухвалено комісією на чолі з Денисом Освальдом після відповідного розслідування.

Як зазначається, серед довічно відсторонених - лижники Нікіта Крюков, Олександр Безсмертних і Наталія Матвєєва, саночники Альберт Демченко і Тетяна Іванова, ковзанярі Іван Скобрев і Артем Кузнєцов, бобслеїсти Людмила Удобкіна і Максим Бєлугін, хокеїстки Тетяна Бурина і Анна Щукіна.

Результати всіх цих спортсменів на Іграх 2014 анульовані, в тому числі, Іванова і Демченко позбавлені срібних медалей Олімпійських ігор.

Раніше повідомлялося, що МОК довічно усунув від участі в змаганнях російського бобслеїста Олексія Воєводу за порушення антидопінгових правил.

Читайте також: Триста російських спортсменів підозрюються у порушенні антидопінгових правил

Спеціальна комісія Дениса Освальда, що розслідує випадки систематичного застосування допінгу в російському спорті, відкрила вже 46 справ проти росіян.

5 грудня МОК зняв російську збірну з зимових Ігор 2018 року в Південній Кореї. Поїхати на Олімпіаду зможуть тільки ті спортсмени, які не були помічені у вживанні допінгу, але лише під нейтральним прапором в команді ОАР - "Олімпійські атлети з Росії".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-