Біатлон: чоловічу естафету у Гохфільцені виграли норвежці, українці - шості

Чоловіча збірна України з біатлону посіла 6-те місце в естафеті 4х7,5 км на другому етапі Кубка світу в австрійському Гохфільцені.

Артему Примі, Сергію Семенову, Володимиру Семакову та Дмитру Підручному із 1 штрафним колом та 12 додатковими патронами не вдалося поборотися за місце на п'єдесталі, повідомляє Укрінформ.

Перемогли норвежці (0+9). "Срібло" дісталося біатлоністам Німеччини (0+17), які випередили на подіумі команду Франції (3+13).

Загалом на старт вийшли 26 естафетних команд.

На неділю також намічена жіноча естафета 4х6 км, яка завершить програму другого етапу Кубка світу у Гохфільцені. Україну представлятимуть олімпійські чемпіонки Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна.