Футбол:

Футбол: "Маріуполь" здолав "Сталь" перед зимовим міжсезонням

Футболісти "Маріуполя" обіграли сьогодні на власному полі кам'янську "Сталь" (4:2) у заключному нинішнього року 19-у турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі у господарів забили Руслан Фомін (34-та і 67-ма хвилини), Андрій Тотовицький (78) і Сергій Болбат (82), у гостей - Едгар Малакян (26, 87), повідомляє Укрінформ.

Не менш результативною видалася і гра в Одесі між "Чорноморцем" та кропивницькою "Зіркою". Нічия - 3:3.

Голи:  Олексей Хобленко (43, 90, з пенальті), Фуссені Бамба (57) - Олексій Чичиков (51), Максим Прядун (83, 87).

На 90+3 хвилині автор дублю у складі моряків Хобленко вилучений з поля.

Рівненський "Верес" на "Арені Львів" також розійшовся результивним миром з "Карпатами" - 2:2.

У "Вереса" відзначилися Василь Кобін (14-та хвилина) та Михайло Сергійчук (28), у львів'ян - Мар'ян Швед (72) і Леонід Акулінін (87).

Сьогодні у чемпіонаті відбудеться ще одна зустріч. На стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського у Києві зіграють донецький "Олімпік" та полтавська "Ворскла". Початок о 17.00, транслює телеканал "Футбол 2".

Завершать 2017-й у неділю ФК "Олександрія" і київське "Динамо" (14.00, "Футбол 1), луганська "Зоря" і донецький "Шахтар" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 42 очки (після 18-ти матчів), "Динамо" - 38 (17), "Ворскла" - 28 (18), "Верес" - 26 (19), "Олімпік" - 25 (17), "Зоря" - 24 (18), "Маріуполь" - 23 (18), "Олександрія" - 18 (18), "Зірка" - 18 (19), "Чорноморець" - 17 (19), "Карпати" - 15 (18), "Сталь" - 12 (19)

На фото: Руслан Фомін.