Серія А: Воротар «Беневенто» забив м’яч «Мілану» і приніс перше очко своїй команді

Альберто Бріньолі зіпсував тренерський дебют Дженнаро Гаттузо.

Лише в 15-у турі італійської Серії А новачок ліги «Беневенто» набрав перше очко, зігравши внічию з «Міланом» 2:2. Від поразки «Беневенто» врятував власний воротар Бріньолі, який забив на останній хвилині матчу. Про це повідомляє Укрінформ.

Матч проти «Беневенто» став дебютом для Дженнаро Гаттузо, який замінив на тренерському містку «Мілана» Вінченцо Монтеллу. Про найслабшої команди Серії А (жодного очка в 14 матчах) «Мілан» двічі вів у рахунку. У гостей відзначились Бонавентура і Калінич.

На останній хвилині матчу, за рахунку 1:2, в штрафну «Мілана» пішов навіть воротар господарів Бріньолі. Саме він зумів забити м’яч, який звів поєдинок до нічиї 2:2, подарувавши «Беневенто» перше очко в чемпіонаті. Бріньолі вміло зіграв головою після навісу.

Цікаво, що це перший воротарський гол у Серії А з 2001 року! Тоді відзначився голкіпер «Реджини» Массімо Таїбі.