Бубка ініціював нагороду МОК для тренерів за досягнення у спорті

Бубка ініціював нагороду МОК для тренерів за досягнення у спорті

Укрінформ
Президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон, голова Антуражної комісії МОК Сергій Бубка ініціював світову нагороду для тренерів за досягнення у спорті.

Разом з президентом МОК Томасом Бахом головний олімпієць України вручив у Лозанні премії першим лауреатам - багаторічному тренеру із синхронного плавання японцю Масако Канеко та досвідченому наставнику з плавання американцю Джону Урбанчеку, повідомили Укрінфому у прес-службі НОК України.

"Роль тренера для спортсмена виходить далеко за межі спорту. Це як довга подорож та довгострокова співпраця. Як показало нещодавне соціальне дослідження МОК, понад 80 відсотків атлетів основну інформацію отримують саме від своїх наставників. Успіхи спортсмена - велика заслуга кваліфікованого тренера. Ми маємо постійно шанувати і дякувати тим, хто перебуває в тіні атлета, але чий внесок у кожен спортивний успіх просто безцінний", - зазначив Бубка.

Олімпійська столиця Лозанна приймала 8-й Міжнародний форум атлетів. Під час спільного засідання Комісії атлетів та Антуражної комісі МОК Сергій Бубка поділився з делегатами форуму думками щодо ролі спортсменів у прийнятті стратегічних рішень розвитку спорту, інтеграції в соціальне життя та отримання професії після завершення активної кар'єри. 

Читайте також: НОК України та Японії підписали меморандум про співпрацю до Ігор у Токіо

Відзначимо також, що в олімпійському форумі взяли участь представники НОК України в комісіях МОК: члени комісії з культури і олімпійської спадщини, член МОК Валерій Борзов і президент Олімпійської академії України Марія Булатова, а також член комісії з олімпійської освіти Віра Передерій. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-