Результат матчу Панама - Коста-Ріка не переглядатиметься через гол-фантом

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) не збирається переглядати результат матчу Панама - Коста-Ріка (2:1), в якому арбітри зарахували гол-фантом.

"Результати матчів через помилки арбітрів не переглядаються, тому Міжнародна федерація не має наміру змінювати існуючу практику", - передає відповідь джерела AS у ФІФА Sport Arena

Нагадаємо, що поєдинок заключного туру відбіркового турніру чемпіонату світу-2018 в Північній Америці напередодні завершився скандалом і вплинув на підсумковий розподіл місць. Панамці програвали після першого тайму, але на 53-й хвилині гватемальський арбітр Вальтер Лопес зарахував гол в епізоді, в якому м'яч так і не перетнув лінію воріт.

Відео скандального голу:

В результаті господарі зрівняли рахунок, а в самій кінцівці вирвали перемогу, вперше в історії вийшовши на чемпіонат світу. Тепер Гондурас гратиме в стикових матчах, а США залишається без мундіалю вперше з 1986-го року.