Євробаскет-2017: Словенія вперше стала чемпіоном Європи

«Бронза» у збірної Іспанії.

В Стамбулі завершився чоловічий чемпіонат Європи з баскетболу. Вперше у своїй історії чемпіоном континенту стала збірна Словенії, яка у фіналі обіграла Сербію 93:85. Про це повідомив Укрінформ.

Словенці виграли першу половину фінального матчу 56:47 завдяки феноменальній грі свого зіркового лідера Горана Драгича. У третій чверті у словенців не пішли триочкові кидки, отримав травму один з ключових гравців Лука Дончич і серби майже наздогнали суперника – 71:67 на користь Словенії.

У заключній чверті серби навіть вийшли вперед за 4:30 до фінальної сирени. Але у вирішальні хвилини словенці класно зіграли у захисті, а Препелич і Рендольф принесли команді переламні очки. У підсумку 93:85 – Словенія здобуває «золото» Євробаскету-2017.

А «бронзу» Євробаскету-2017 виборола збірна Іспанії, яка два дні тому склала чемпіонські повноваження. У матчі за третє місце іспанці обіграли Росію з таким самом рахунком - 93:85.