ЧС з легкої атлетики: Фінал жіночого молоту без нас

Новожилова, Шамотіна і Климець не подолали кваліфікацію.

В Лондоні триває чемпіонат світу з легкої атлетики. У ранковій сесії другого дня змагань українські метальниці молоту не зуміли пробитися в фінал. Про це повідомляє Укрінформ.

Усі наші спортсменки посіли місця в другому десятку кваліфікації, не докинувши снаряд до 70 метрів. Ірина Новожилова посіла 23-е місце (її результат 66,02 м), Альона Шамотіна – 25-а (64,88 м), Ірина Климець – 29-а (64,20 м). За словами Шамотіної, показати кращий результат їй завадили хвилювання та брак досвіду.

Нагадаємо, вчора в Лондоні не подолали кваліфікацію інші українці – Сергій Никифоров (стрибки у довжину) і Марина Килипко (стрибки з жердиною). Сьогодні на чемпіонаті світу від України також виступає Аліна Шух у семиборстві. Після двох видів програми у Аліни 17-й результат.