Хацкевич: «Янг Бойз» ми поступилися в агресивності та жадобі боротьби

Головний тренер «Динамо» пояснює поразку швидким голом і бажанням втримати рахунок.

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував поразку від «Янг Бойз» (0:2). Про це він розповів програмі «Профутбол».

«Взагалі не зрозуміло, що трапилося. Особливо в першому таймі, хотіли виходити за рахунок довгих передач, але взагалі не могли зав'язати гру, усі такі затиснуті були. Швидкий гол сильно вплинув на сьогоднішній матч.

Програли всі підбори в першому таймі, а в другому хоч і почало щось виходити, але по такій грі не заслуговували позитивного результату.

Мені важко, хлопцям важко, але потрібно тримати удар. Все-таки мали виходити на поле і не зберігати рахунок, а грати в футбол. Своїм футболістам сказав, що ми разом всі і програємо, і виграємо.

Ми в агресивності і жадобі боротьби поступилися «Янг Бойз». Сподіваюся, що більше таких матчів не буде», - сказав Хацкевич.

Нагадаємо, «Динамо» програло «Янг Бойз» 0:2 і за сумою двох матчів вилетіло з відбору в ЛЧ. Тепер кияни гратимуть у кваліфікації Ліги Європи.