Особисто поїду на матчі в Маріуполь – Андрій Павелко

Особисто поїду на матчі в Маріуполь – Андрій Павелко

Фото
981
Укрінформ
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко особисто передав вітання українським захисникам на нульовому рубежі зони АТО від національної збірної з футболу та засвідчив безпечність перебування в приазовському місті.

"Побували в гостях у наших друзів-військових на нульовому рубежі зони АТО. Передали захисникам вітання від національної збірної і подарували м'ячі для підтримки спортивної форми та бойового духу у вільний від служби час.

У дружній бесіді обговорили останні успіхи України в УЄФА, ФІФА та початок дії безвізового режиму. Хтось зізнався, що не вірив у скасування віз, незважаючи на виконані Україною за три роки всі вимоги ЄС. Порівняли цей досвід з розпочатої ФФУ програмою футбольних реформ, яка так само пильно контролюється нашими західними партнерами - УЄФА і ФІФА. Погодилися з тим, що в футболі, як і в візовому питанні, щоб досягти результату, треба слідувати чітким правилам.

Україна географічно й історично перебувала в Європі завжди ("за спортивним принципом"), але щоб отримати безвіз, нам довелося привести наші документи у відповідність з правилами ЄС.

Як приклад - обговорили ситуацію ФК "Десна". Клуб заслужив спортивне право на вихід в Прем'єр-лігу, але не виконав важливі умови участі в турнірі. Військові, в тому числі родом з Чернігова, визнали, що в цьому випадку правила важливіше. Воїни АТО зажадали від мене, як гаранта законності у всій футбольній системі України, стежити за їх виконанням і в інших схожих ситуаціях. Як вони, ризикуючи життям, стежать за збереженням територіальної цілісності України.

У зв'язку з цим герої АТО, а серед них є і "кіборги", згадали про нещодавні заяви кількох клубів Прем'єр-ліги. Ті відмовляються їздити на матчі до Маріуполя в новому сезоні, оскільки там нібито небезпечно.

Воїнів АТО і главу Донецької ОДА Павла Жебрівського всерйоз торкнулася така, м'яко кажучи, дивна позиція. Багато їх побратимів загинули заради миру, що панує в цьому місті. Самі вони ризикують життям щодня і щиро не розуміють, чому футболісти побоюються футбольного матчу в мирному Маріуполі. Їх слова глибоко зворушили мене, тому я прийняв рішення: особисто поїду на матчі в Маріуполь в автобусах клубів, які бояться і ставлять під сумнів, що Маріуполь - це Україна!", - написав Павелко на своїй сторінці в facebook.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-