Одесит у складі екіпажу латвійської яхти переплив Атлантичний океан

Одесит Віктор Боєв переплив Атлантичний океан і посів перше місце в круїзному дивізіоні.

Про це повідомляє одеський сайт.

"Завершилася щорічна трансатлантична регата ARC 2016 (Atlantic Rally of Cruisers), в якій взяв участь екіпаж латвійської яхти Arabella. До її складу входив уродженець Кілійського району, який нині живе в Одесі, Віктор Боєв. Команда посіла 1-е місце в круїзному дивізіоні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що гонки почалися ще в листопаді 2016 року і стартували на острові Гран Канарія (порт Лас Пальмас). Фінішували команди на острові Сент-Люсія. У змаганнях взяли участь більш як 250 спортсменів, яким довелося пройти 3 тисячі морських миль.

За словами переможця, це була подорож не з легких, вона досить-таки небезпечна і доволі екстремальна, але в результаті екіпаж подолав усі труднощі і посів абсолютне перше місце в трансатлантичній гонці.