Українки взяли

Українки взяли "бронзу" на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях

Жіноча збірна України стала бронзовим призером етапу Кубка світу з фехтування на шаблях, який у неділю завершився в Сінт-Ніклаасі (Бельгія).

На шляху до п'єдесталу Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Олена Вороніна обіграли команди Венесуели (45:26), Польщі (45:38), поступившись у півфіналі збірній Франції (37:45). У малому фіналі за третє місце українки взяли гору над італійками (45:41), повідомляє Укрінформ.

Перемогли росіянки, які у вирішальному поєдинку переграли француженок (45:33).

Нагадаємо, напередодні Ольга Харлан завоювала "золото" в індивідуальному турнірі шаблісток, перемігши у фіналі росіянку Яну Єгорян (15:10).

На попередньому етапі Кубка світу, який пройшов наприкінці січня в Афінах (Греція), жіноча збірна України з фехтування на шаблях посіла перше місце в командній першості, вирвавши перемогу у фінальному протистоянні у збірної Росії (45:44).