Українська шаблістка розгромила росіянку у фіналі Кубка світу

Олімпійська чемпіонка українка Ольга Харлан завоювала "золото" на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях, який проходить у Генті (Бельгія).

На шляху до фіналу Харлан перемогла китаянку Сюецянь Чжан (15:12), Кату Варнельї з Угорщини (15:13), росіянку Катерину Дьяченко (15:7), італійку Росселу Грегоріо (15:6) та Чжиєн Кім з Республіки Корея (15:6), а у вирішальному двобої завдала поразки росіянці Яні Єгорян (15:10), повідомляє Укрінформ.

У неділю, 21 лютого, шаблістки розіграють медалі у командній першості. Збірну України представлятимуть Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Олена Вороніна.

Нагадаємо, на попередньому етапі Кубка світу, який пройшов наприкінці січня в Афінах (Греція), жіноча збірна України з фехтування на шаблях посіла перше місце в командній першості, вирвавши перемогу у фінальному протистоянні у збірної Росії (45:44).