Укрзалізниця розгорнула пункт незламності у польському Холмі

Укрзалізниця розгорнула пункт незламності у польському Холмі

Фото
Укрінформ
Укрзалізниця розгорнула перший пункт незламності у польському місті Холм.

Як передає Укрінформ, про це компанія повідомила у Фейсбуці.

У перший день пункт відвідали понад сотня пасажирів.

На станції Холм, через яку курсують п’ять пар пасажирських поїздів з України, встановлені вагони обігріву для пасажирів. Один із них облаштований ігровою зоною для дітей, окремими місцями для годування і сповивання малюків. У доступі є розмальовки і набори для малювання. Також у вагонах встановлені пристрої для підзарядки гаджетів.

У другому вагоні представлена частина колекції фоторобіт Говарда Баффета, яка раніше експонувалась у "Мистецькому поїзді".

Вагони розташовані на третій платформі.

Читайте також: Залізничники допомагають повернути тепло в оселі киян - працюють 40 бригад

Як пояснили в Укрзалізниці, через реконструкцію будівлі вокзалу в Холмі, що триває з 2024 року, пасажири змушені очікувати на рейси до України просто неба, зокрема в зимовий період.

До Холма курсують поїзди з Харкова, Дніпра і Києва. Також ця станція є пересадковим хабом для сполучення з Берліном, Варшавою, Лодзем, Познанню та іншими напрямками.

За даними Укрзалізниці, щодоби через Холм проходить орієнтовно до трьох тисяч пасажирів.

Як повідомляв Укрінформ, АТ "Укрзалізниця" спільно з партнерами підготувало ще близько 30 автономних вагонів з опаленням і живленням, які будуть працювати як пункти незламності в регіонах.

Фото: Укрзалізниця

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-