Польща ініціює європейський ордер на арешт двох причетних до диверсії на залізниці українців
Про це повідомив у соцмережі X представник Національної прокуратури Польщі Пшемислав Новак, передає Укрінформ.
«Прокурор подав клопотання до Окружного суду Варшави про видачу європейського ордера на арешт Євгенія Іванова й Олександра Кононова, підозрюваних у скоєнні актів диверсії проти залізничної інфраструктури в середині листопада», - написав Новак.
Як повідомляв Укрінформ, раніше у Польщі оголосили в розшук двох громадян України - 41-річного Євгенія Іванова і 39-річного Олександра Кононова - у справі про диверсію на польській залізниці.
Варшавський суд задовольнив клопотання прокуратури та постановив арештувати на 60 днів двох громадян України, яких підозрюють у скоєнні диверсій на залізниці у Польщі. Рішення набуде чинності після затримання обох підозрюваних, які втекли до Білорусі.
Польська прокуратура висунула обвинувачення двом громадянам України, 39-річному Олександру К. і 41-річному Євгенію І., за скоєння диверсій на залізниці на території РП.
Польські спецслужби затримали чотирьох осіб, які могли бути причетними до терактів на польській залізниці, трьох із них після допиту відпустили.
Прокуратура у Польщі висунула обвинувачення громадянину України Володимиру Б. у пособництві вчинення диверсії на залізничній інфраструктурі 15-16 листопада в інтересах російської розвідки.
Фото ілюстративне: Jeremy Bishop on Unsplash