Держава продовжить надавати підтримку громадам на сході України - Зеленський

Держава продовжить надавати підтримку громадам на сході України - Зеленський

Відео
Укрінформ
Українська держава продовжить надавати підтримку для міст і громад на сході країни.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав у вечірньому зверненні, передає Укрінформ.

«Важливо, що в Харкові сьогодні поспілкувалися з нашими громадами, з представниками бізнесу, шкіл, вишів – я вдячний усім за роботу в Харкові, заради Харкова та всієї нашої України. Держава буде й надалі підтримувати наші міста, наші громади східної частини України», - зазначив він.

За його словами, це, зокрема, стосується спеціальних умов для бізнесу на прифронтових та прикордонних територіях – щоб зберегти робочі місця та українське виробництво.

«Багато нюансів. Ми обговорили вже з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко, і очікую на доповідь про програму дій для прикордонних територій», - зауважив Зеленський.

Він поінформував, що бачився у Харкові у понеділок з дуже юними хлопцями й дівчатами.

Читайте також: Президент відзначив державними нагородами захисників Харківщини

«Але вони вже знають, чого хочуть, якими хочуть бути та що їхній вибір – це Україна, незалежна Україна. Ми всі виборюємо одне – незалежність для України, і це битва, яку ще належить виграти – усім разом, усім українцям, всім українкам. Абсолютно впевнений, що ми це зробимо – Україна завжди буде незалежною, завжди буде сильною. Саме такою, як наші люди. Дякую вам, люди! Слава Україні», - сказав глава держави.

У Телеграмі Президент повідомив, що ця зустріч із харківськими школярами і студентами відбулася у молодіжному хабі «Літера» - просторі на базі обласної дитячої бібліотеки, який був створений для того, щоб молодь могла розвиватися і спілкуватися наживо, навіть попри війну.

«Тут проводять лекції, майстер-класи, тренінги. Школярі можуть пройти безкоштовну підготовку до НМТ. Особлива й тепла зустріч. Поспілкувалися. Став гостем одного з подкастів, які можна записувати тут, у хабі, в кімнаті звукозапису. Говорили про Харків і його відновлення, про війну і про нашу молодь», - зазначив він.

Глава української держави висловив впевненість у тому, що дуже важливо, щоб молодь розвивалася в Україні і жила.

«Наші воїни боронять Харківщину, всю Україну саме для цього – щоб повернути повноцінне життя», - переконаний Зеленський.

Як повідомлялося, Зеленський відзначив бойових медиків, які працюють на Харківщині.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-