Об 11:30 - пресконференція рідних полонених морпіхів 36-ї бригади

Об 11:30 - пресконференція рідних полонених морпіхів 36-ї бригади

Медіацентр Україна - Укрінформ
Укрінформ
20 червня  об  11:30 - пресконференція на тему: «Полон вбиває: чому кожен день у неволі може стати фатальним для військовополонених морпіхів з 36-ї бригади».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасники: Тетяна Катриченко - виконавча директорка МІПЛ; Мілана Компанієць - мати Юрія Гульчука, військовополоненого 36 ОБрМП; Юлія Петрик - дружина Микити Петрика, військовополоненого майора 36 ОБрМП; Ганна Бей - дружина Павла Бея, військовополоненого старшого матроса 501-го окремого батальйону 36 ОБрМП; Марина Голінько - майор медичної служби ЗСУ, яка пережила полон у 2022 році.  

Чому це цікаво?

36 окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського була однією з тих, хто до останнього обороняв Маріуполь. У квітні-травні 2022 року близько 1300 бійців підрозділу опинилися у ворожому полоні. За інформацією від родин, утримання близько 800 з них підтверджене Міжнародним комітетом Червоного Хреста. Оборонців Маріуполя ворог передає для обміну особливо неохоче, щодня піддаючи їх тортурам, побиттю, голоду та моральним приниженням. Військовополонені вже понад два роки перебувають у жахливих умовах у СІЗО та колоніях.

Родичі військовополонених 36-ї бригади морської піхоти впевнені, що у бранців майже не лишилося ресурсу триматися, а стан їхнього здоров’я критичний.

Під час пресконференції їхні рідні детально розкажуть про все, що вдалося дізнатися про військовополонених і умови їхнього утримання. Матері та дружини захисників розкажуть про свої кроки та дії задля привернення уваги світового співтовариства і всіх, хто має вплив на обмін військовополонених.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-