Міноборони отримало список кандидатів до наглядової ради Агенції оборонних закупівель

Міноборони отримало список кандидатів до наглядової ради Агенції оборонних закупівель

Укрінформ
Міністерство оборони отримало список кандидатів із шести країн світу на посади незалежних членів наглядової ради Агенції оборонних закупівель.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони.

Міністерство оборони України продовжує процес відбору кандидатів у незалежні члени наглядової ради Агенції оборонних закупівель. Загалом на співбесіди будуть запрошені 12 кандидатів із шести країн світу. Окрім чотирьох громадян України, участь у співбесідах візьмуть по два кандидати зі США, Великої Британії, Польщі та по одному - з Німеччини і Франції.

«Попри воєнні загрози, створення наглядової ради агенції є важливим кроком на шляху до підвищення прозорості та ефективності закупівельних процесів. Запуск нового інструменту контролю посилить довіру партнерів України до організації оборонних закупівель під час відсічі агресору», – зазначив директор Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський.

Читайте також: За I квартал «Агенція оборонних закупівель» уклала рекордну кількість контрактів - Кліменков

Міноборони організувало відкритий процес відбору кандидатів, щоб забезпечити дотримання міжнародних стандартів корпоративного управління державними підприємствами відповідно до практик країн-учасників Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) та НАТО.

У міністерстві нагадали, що в березні 2024 року Агенція оборонних закупівель оголосила через механізм спрощеної закупівлі в системі Prozorro відбір професійної рекрутингової компанії, яка мала допомогти підібрати незалежних членів наглядової ради агенції.

За результатами відбору переможцем було визначено ТОВ «Телент Едвайзорс» (Odgers Berndtson). 29 березня з цією компанією був укладений контракт на проведення пошуку кандидатів на посади трьох незалежних членів наглядової ради.

Заради економії державних коштів закупівля послуг рекрутингової компанії здійснюється за кошти донора (кошти програми підтримки Спеціального радника з питань оборони Посольства Великої Британії в Києві, що фінансується британським урядом).

Читайте також: У Міноборони розповіли про роботу над модернізацією ЗСУ та реформою закупівель

Наразі рекрутингова компанія «Телент Едвайзорс» сформувала список кандидатів, які будуть запрошені на співбесіди з представниками Міноборони. Конкурсний відбір буде завершений після призначення трьох незалежних членів до наглядової ради.

Функції членів наглядової ради – розробка та контроль реалізації стратегії агенції, створення системи корпоративного управління, контроль керівництва та узгодження інтересів, аудит, сприяння прозорості тощо.

Серед необхідних компетенцій майбутніх членів наглядової ради ДП «Агенція оборонних закупівель»: закупівлі та логістика; бізнес-стратегія та розвиток; корпоративне управління та комплаєнс; фінанси та аудит; міжнародні відносини; управління ризиками.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство оборони України запроваджує пряме контрактування зі світовими виробниками озброєння.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-