Внесок українських мусульман у захист Батьківщини є неоціненним - Зеленський

Внесок українських мусульман у захист Батьківщини є неоціненним - Зеленський

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський привітав українських мусульман зі святом Курбан-Байрам та відзначив їхній внесок у захист Батьківщини.

Відповідне привітання оприлюднене на сайті глави держави, передає Укрінформ.

Як зауважив Президент, «сьогодні, під час надзвичайно складних випробувань для нашої держави, мусульмани пліч-о-пліч із християнами та представниками інших конфесій роблять усе можливе, щоб захистити Україну та визволити її від ворога, а також моляться за перемогу та мир на рідній землі».

Єдність, стійкість і мужність, притаманні громадянам України різних віросповідань, у протистоянні російській агресії, захисті територіальної цілісності й незалежності України, відстоюванні ідеалів свободи та рівноправності, за словами Зеленського, дають упевненість у «мирному та спокійному майбутньому нашої держави».

«Тож нехай Всевишній допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів і береже Україну та її народ», – побажав глава держави.

Принагідно він наголосив на важливості того, щоб громадяни України різних національностей і віросповідань залишалися об'єднаними перед спільними викликами.

Читайте також: Сирський привітав мусульман зі святом: Бажаю зустріти наступний Курбан-Байрам у мирній Україні

«Мусульмани України, зокрема кримські татари, роблять неоціненний внесок у захист нашої країни. Вони борються разом з усіма українцями за свою землю та безпеку для своїх дітей. Їхня віра й цінності надихають усіх нас на боротьбу за свободу, зокрема за наш вільний від окупанта Крим. Ваші відданість і співчуття не лише підтримують дух нації, а й є прикладом для всіх нас», – підкреслив Президент.

Зеленський побажав також, щоб їхні молитви були почуті, а добрі справи знайшли відгук у серцях людей, саме ж свято щоб принесло мусульманам України довгоочікувану перемогу та мир, щастя і добробут.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль також привітав мусульманам з Курбан-Байрам.

«Вітаю всіх мусульман із початком одного з найважливіших свят в Ісламі — Курбан-Байрам.Нехай цей благословенний час наповнить кожного силою та наснагою боротися за нашу перемогу», - написав Шмигаль у Телеграмі.

Він також побажав злагоди, добра й миру вашим родинам.

Читайте також: Росія відмовилася обміняти «всіх на всіх» мусульман на Рамадан - Коордштаб

Як повідомлялося, Курбан-байрам – це одне з головних мусульманських свят, є кульмінацією хаджу до Мекки. Триває кілька днів.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-