Близько 60% речей з бюро знахідок столичного метро залишаються не затребуваними

Близько 60% речей з бюро знахідок столичного метро залишаються не затребуваними

Ексклюзив
Укрінформ
Близько 50-60% речей, які надійшли до бюро знахідок КП «Київський метрополітен», залишаються не затребуваними і зберігаються не більше шести місяців.

Про це йдеться у відповіді КП «Київський метрополітен» на інформаційний запит Укрінформу.

"Для подальшого розпорядження речами, що не були затребувані впродовж шести місяців, створюється комісія з представників податкової служби, бухгалтерії, технічного відділу та реалізатора для оцінки та майбутньої реалізації речей. Речі, які не підлягають реалізації, утилізують в присутності членів комісії. Кошти, отримані реалізатором від продажу речей, надходять до міського бюджету", - повідомляють в столичному метро.

Читайте також: У Києві на станції метро «Золоті ворота» запрацювала виставка про донорство

Зазначається, що з початку 2024 року до бюро знахідок надійшло 124 речі. Найчастіше пасажири метрополітену забувають речі особистого користування, такі як парасольки, рукавички, рюкзаки, мобільні телефони, навушники та кейси до них.

Як повідомлялося, з вересня 2023 року бюро знахідок КП «Київський метрополітен» працює у вестибюлі станції «Дорогожичі» у приміщенні колишніх кас.

Бюро знахідок «Київського метрополітену» було створено у 1982 році. Розташовувалась комора забутих речей весь цей час на станції «Нивки».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-