Укрінформ оновив свої розсилки

Укрінформ оновив свої розсилки

Укрінформ
Українське національне інформагентство «Укрінформ» оновило свої щоденні розсилки новинних і тематичних дайджестів.

Зокрема, в ранковому новинному дайджесті «Дев’ята ранку», який виходить з понеділка по п'ятницю о 9.00, будуть представлені найголовніші новини за минулу добу та за ніч (у понеділок – ще й за вихідні): заяви політиків і посадовців зі США та інших країн, новини про інші важливі події у Північній Америці, оперативна інформація з України, насамперед про обстріли та їхні наслідки тощо, а також тематичні відеосюжети й інтерв’ю.

Новинний дайджест «Дев’ята вечора» (виходить з понеділка по п'ятницю о 21.00) міститиме підсумки дня: найважливіші новини, оперативні відеосюжети, а також публікації з аналітикою на актуальні теми, текстові та відеоінтерв'ю з урядовцями, політиками, дипломатами, військовими, волонтерами, експертами у різних галузях економіки, діячами культури та іншими цікавими і впливовими людьми.

Тематичний дайджест «Війна в Україні за тиждень» виходить щопонеділка о 12.00. Він міститиме огляд бойових дій за тиждень, оцінки втрат ворога, міжнародної допомоги, коментарі та прогнози аналітиків, інфографіку, відео- та фотоматеріали стосовно різних аспектів російсько-української війни.

Крім того, у вівторок о 12.00 виходить тематичний дайджест «Відбудова України-2024», де представлені усі головні тексти, фото та відео про відновлення України, зокрема відбудову житла та інфраструктури, розмінування територій, реабілітацію та підтримку військових тощо.

А по п’ятницях Укрінформ о 12.00 проводить розсилку тематичних дайджестів «Ексклюзиви тижня», де зібрані авторські публікації, ексклюзивні коментарі, інтерв’ю від журналістів агентства, а також наші фото та відеосюжети, які з’явилися на сайті та інших ресурсах Укрінформу упродовж тижня.

Всі дайджести надходитимуть на поштові скриньки підписників, їх також можна буде переглянути на сайті Укрінформу в рубриці «Наші розсилки».

Підписатися на розсилки можна через платформу Substack.

Укрінформ – провідне інформаційне агентство України, яке співпрацює з багатьма зарубіжними інформаційними інституціями, є членом Європейського альянсу пресагентств. Укрінформ має найбільші регіональну і закордонну кореспондентські мережі. Наші кореспонденти працюють майже у всіх регіонах України та в 11 країнах світу: США, Канаді, Німеччині, Австрії, Бельгії, Нідерландах, Франції, Польщі, Латвії, Туреччині, Китаї.

Читайте також: Чому варто підписатись на платну стрічку Укрінформу

На стрічці Укрінформу виходять близько 300 новин за добу, ексклюзивні коментарі та інтерв'ю, фоторепортажі, інфографіка, даючи читачам повну та об'єктивну картину подій. Новини виходять українською, англійською, німецькою, іспанською, французькою, японською та польською мовами.

Агентство випускає десятки професійних інформаційних продуктів: стрічки, інформаційні пакети та вісники. Серед передплатників та партнерів Укрінформу – електронні та друковані ЗМІ, теле- і радіокомпанії України, медіа зарубіжних країн, владні та бізнес структури, посольства і консульства, підприємства, банки.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-